جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

“عادت نمى کنیم” آماده اکران در جشنواره مى شود

image

فیلم سینمایی “عادت نمی کنیم” ساخته ابراهیم ابراهمیان، ازجمله فیلم هایی بود که در مدت زمان تعیین شده برای ارائه ی فیلم های متقاضی حضور در جشنواره، نسخه ی نهایی آن به دبیرخانه ارائه شد. اما در هفته ی جاری، این فیلم با اعمال اصلاحات مجددا به دبیرخانه ارسال خواهد شد.

با توجه به اصلاحیات وارد شده به دومین ساخته ی ابراهیمیان، تدوین مجدد توسط ژینوس پدرام و ابراهیمیان صورت گرفت و با صداگذاری مجدد، این فیلم آماده نمایش در سی و چهارمین جشنواره ی فیلم فجر خواهد شد.

ابراهیم ابراهمیان که در جشنواره سی و دوم فیلم فجر با “ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه” در بخش نگاه نو حضور داشت، در سی و چهارمین دوره این فستیوال با فیلم پر ستاره “عادت نمی کنیم” در بخش سودای سیمرغ، با ۲۱ فیلم دیگر به رقابت می پردازد.

فیلمنامه ی این اثر به صورت مشترک توسط سارا سلطانی و ابراهیمیان به نگارش درآمده و پیمان جعفری و شهرام اخلاص پور تهیه کنندگان آن هستند.

گفته می شود “عادت نمی کنیم” یکی از فیلم های مورد علاقه هیات انتخاب بوده و از آثار مهم این جشنواره به حساب می آید.قابل ذکر است که این تنها فیلم هدیه تهرانی در جشنواره است. او بعد از چهار سال دوری از این فستیوال به رقابت با دیگر بازیگران زن نقش اصلی می پردازد.

محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ از دیگر بازیگران نقش اصلی این فیلم هستند. پانته آ پناهی ها، شیرین یزدان بخش، حدیث میر امینی، نقی سیف جمالی و رویا حسینی بازی در نقش های دیگر فیلم را بر عهده داشتنه اند.

در خلاصه داستان “عادت نمی کنیم” آمده است: وقتی همه چی خوبه و خوشه زندگی کردن هنر نیست.

عکس: فتاح ذى نورى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید