سینمای ایران

“سیانور” در سکوت خبری کلید خورد

image

فیلم “سیانور” دومین فیلم بلند سینمایی بهروز شعیبی مدتی پیش با مهدی هاشمی، آتیلا پسیانی و پدرام شریفی در پارک شهر در سکوت خبری کلید خورد.

پس از یک پیش تولید طولانی، به دلیل انتخاب لو کیشن ها و ساخت دکور، همچنین انتخاب بازیگران، “سیانور” به کارگردانی بهروز شعیبی مدتی پیش در پارک شهر جلوی دوربین رفت.

این فیلم یک عاشقانه پلیسی است که در دهه ۵۰ می گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است که در آن دوره زمانی به تصویر کشیده می شود.

فیلم “سیانور” از این جهت که یک فیلم تاریخی به شمار می رود، طراحی صحنه ولباس در آن نقش مهمی دارد. گروه صحنه در این پروژه تلاش می کنند با طراحی دکورها به تصویر واقعی از دهه ۵۰ برسند.
همچنین این فیلم به مدیریت علیرضا برازنده به صورت نگاتیو فیلمبرداری می شود، که این موضوع یکی از ویژگی های “سیانور” به شمار می رود.image

در این فیلم مهدی هاشمی، هانیه توسلی، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان، وحید رونقی و آتیلا پسیانی به ایفای نقش می پردازند.

این فیلم بعد از “دهلیز” ، “پرده نشین” و… جدیدترین همکاری بهروز شعیبی با سید محمود رضوی است. “سیانور” محصول موسسه سینمایی سیمای مهر است.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید