تلویزیون

سامان مقدم سریال ” خانه ما ” را کلید مى زند

۱۴۸۱۳۵۰۹۰۴۸۰۸

تصویربرداری مجموعه “خانه ما” امروز در تهران آغاز می شود.

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، سرانجام پس از پیش تولیدی چند ماه مجموعه تلویزیونی “خانه ما” به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی از امروز در لوکیشن اصلی مجموعه و در خانه ای در نیاوران مقابل دوربین می رود. این خانه یکی از لوکیشن های اصلی پروژه محسوب می شود که گروه در آن اقدام به ساخت یک دکور عظیم کرده اند.

نگارش متن های مجموعه توسط گروه نویسندگان همزمان با تصویربرداری انجام خواهد شد و در حال حاضر ١٢ قسمت از فیلمنامه آماده شده است.این مجموعه یکی از آثار پربازیگر تولیدات چند سال اخیر تلویزیون محسوب می شود و قرار است در روزهای آتی دو چهره مطرح دیگر نیز به گروه بازیگران آن اضافه شوند.

گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، حسن زارعی، پژمان جمشیدی، امیرمهدی ژوله، یاسمینا باهر، علی شادمان، مهسا طهماسبی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این مجموعه ۶٠ قسمتی قطعی شده است.

“خانه ما” که به احتمال فراوان نام آن تغییر خواهد کرد، مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند… .

این مجموعه به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز ۹۶ روی آنتن یکی از شبکه های سیما رود.

سامان مقدم پیش از این در تلویزیون ساخت مجموعه های موفقی چون “شمس العماره” و “پریدخت” را برعهده داشته است و “خانه ما” سومین سریال بلند وی محسوب می شود. آخرین ساخته سینمایی مقدم “نهنگ عنبر، سلکشن رویا” است که هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد. “یک عاشقانه ساده”، “صد سال به این سال ها”، “کافه ستاره”، “مکس”، “پارتی” و “سیاوش” دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شود.

حمید رحیمی نادی نیز تهیه کنندگی مجموعه “دورهمی” به کارگردانی مهران مدیری و چندین سریال دیگر را در کارنامه خود دارد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید