سینمای ایران

ساخت موسیقى ” زرد ” آغاز شد

۱۴۷۷۴۶۴۴۳۲۵۴۹

فیلم سینمایی “زرد” به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی کامران مجیدی در مرحله آهنگسازی قرار گرفت.

مسعود سخاوت دوست کار آهنگسازی فیلم سینمایی “زرد” را برعهده گرفت. کامران مجیدی تهیه کننده این فیلم سینمایی در این باره گفت: سخاوت دوست کار آهنگسازی این فیلم را برعهده گرفته و کار در حال انجام است. تمام تلاشمان را می کنیم که فیلم به جشنواره امسال برسد. البته چند سکانس نیاز به جلوه های ویژه خاصی دارد که در حال مذاکره با دوستان برای انجام آنها هستیم.

“زرد” عنوان نخستین ساخته سینمایی مصطفی تقی زاده در مقام کارگردان است که فیلمنامه آن را نیز به نگارش در آورده است، این فیلم در ژانر اجتماعی محسوب می شود و در فضای شهری تولید شده است.

بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار، آناهیتا درگاهی، علیرضا استادی، متین ستوده، امیر علی نبویان، مرتضی تقی زاده، علی صالحی، رضا شمس الدین، فرهاد مهدوی و حسین مهری بازیگران فیلم سینمایی “زرد” هستند.

تقی زاده پیش از این به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز در سینما فعالیت داشته است و تعدادی از فیلم های این کارگردان در جشنواره های ملی و بین المللی حضور داشته و جوایزی را نیز کسب کرده است. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: آدم های عجیبی هستیم، امروزمون با فردا خیلی فرق می کنه . . .

عکس: احسان جابرى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید