سینمای ایران

رضا درمیشیان ” یواشکى ” مى سازد

image

رضا درمیشیان چهارمین فیلم بلند سینمایی اش را پس از فیلم هاى “بغض” ،”عصبانى نیستم!” و “لانتورى” سال آینده جلوی دوربین می برد.

به گزارش سینما، رضا درمیشیان به تازگی نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی “یواشکی” را به پایان رسانده و بر اساس شنیده ها درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی ارسال کرده است. “یواشکی” فیلمنامه اى است که رضا درمیشیان طی سال جاری مشغول نگارشفیلمنامه این فیلم بود.

فیلم “لانتورى” تازه ترین ساخته سینمایی درمیشیان برای نخستین بار در اولین حضورجهانى خود در شصت و ششمین جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد و موردتشویق تماشاگران و منتقدان بین المللى قرار گرفت..

نمایش “لانتورى” در سى و چهارمین جشنواره فیلم فجر با بازخوردهای متفاوتی همراه بود. با این وجود فیلم درمیشیان در نمایش های مردمی مورد استقبال قرارگرفت و بیشترین سانس های فوق العاده جشنواره سی و چهارم را به خوداختصاص داد. همین استقبال باعث شده بسیاری فیلم درمیشیان را از شانسهای فروش سال آینده سینمای ایران می دانند. اما وضعیت اکران “لانتورى” هنوز مشخص نیست.

فیلمیران که پخش فیلم را به عهده دارد تمرکزش را برایاکران نوروز روی “ابد و یک روز” و “بادیگارد” گذاشته و هنوز مشخص نیست “لانتورى” در چه زمانی به نمایش در می آید.

بر اساس شنیده ها درمیشیان به محض دریافت پروانه ساخت پیش تولید “یواشکی” را آغاز خواهد کرد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید