نمایش خانگی

دید در شب با حواشی زیاد

۱۳۲

رضا رشید پور در جدیدترین برنامه “دید در شب” میزبان الهام چرخنده بود که این روزها به دلیل منتشر شدن کلیپى حسابى خبرساز شده

رشیدپور در ابتدا فیلم منتشر شده از سوی الهام چرخنده را تکان‌ دهنده نامید و گفت: آن فیلم با لحن شما برای من تکان‌ دهنده بود. با توجه به اینکه شما مادری هستید که با این پوشش مقابل من نشسته‌اید.

چرخنده در پاسخ به صحبت رشید پور گفت: این فیلم کاملاً بریده شده و با هدفى مشخص در اختیار مردم قرار گرفته. چرخنده در ادامه توضیح داد: اون فرد محترم با یه پیشوندى گفت چى چى جون نکنه آنجلینا جولى ایران شمایى؟ منم گفتم نه اون مامانتونه!

شبکه هاى خارجى فکر نکنند مى تونن از صحبت هاى من سوء استفاده کنن. من تو دانشگاه یه فیلمى دارم که حمله مى کنن من و مادرم رو بزنن. من این فیلمها رو نه منتشر کردم و نه خواهم کرد.

چرخنده در ادامه گفتگویش در مورد تغییر پوشش خود گفت: من ٢ ساله که چادر سر کردم و این ۵ متر پارچه خدا قبول کنه رو سر ماس که چه داستانى شد واقعا! من توى دانشگاه قم تولد حضرت زینب نزدیک به ۶٠٠ تا چادر دادم

وى در بخشى از مصاحبه اش گفت: عده اى از گروه هاى سیاسى که اصلا نمى دونم چه هدفى دارن الهام چرخنده رو وسیله اى قرار دادن براى اهداف سیاسى خودشون

چرخنده در ادامه گفتگو با بیان اینکه من و پدر جدم تاکنون پایمان را به دیسکو نگذاشته‌ ایم گفت: من و پدر جد بختیاری‌ ام هم نمی‌تواند جای خانم گوگوش باشد. چرا من را با یک بیمار اکسیزوفرنی مقایسه کرده‌اند؟! من می‌ خواهم در این جامعه زندگی کنم و من مادر دو پسر هستم. وی درباره مصاحبه‌ ای که معتقد است حرف‌ هایش را جا به جا به چاپ رسانده‌اند،( خبرگزارى فارس) گفت: مصاحبه‌ای با من انجام دادند و آن را منتشر کردند، حرف‌هایی که اینجا نمی‌خواهم بگویم. در اعتراض به آن مصاحبه که من کردم، گفتند، ببخشید اشتباه شده. تحریریه ما شرایط مناسبی نداشته است.

رضا رشیدپور در بخشی از این برنامه به گذشته این بازیگر و مجری پرداخت و گفت شما زمانی که در مالزی بودید با علیرضا امیر قاسمی جلسه گذاشتید برای کنسرت و گفته می‌ شد که شما دیسکو هم دارید.
چرخنده در پاسخ گفت که من با آقای امیرقاسمی تنها جلسه نگذاشتم، آقای نوابی پدر ارسطو [همسر سابق چرخنده] هم حضور داشتند، در آن جلسه هم حجابم کاملا رعایت شده بود.

او تاکید کرد که تا به حال پایش را در دیسکو نگذاشته است. رشیدپور هم به چرخنده گفت که البته فضای کنسرت در خارج از کشور فرقی با دیسکو ندارد، ما فقط شنیدیم و شما خودتان بودید و دیدید.چرخنده گفت که در یکی از بهترین سالن‌های مالزی(برج دوقلو) که محل کنسرت گوگوش و هنرمندان خارجی دیگر است، برای هنرمندان ایرانی مثل بنیامین برنامه گذاشته و امکانی را برای اجرای هنرمندان داخل ایران فراهم کرده‌است. او گفت که قرار بوده احسان خواجه امیری هم در همین سالن برنامه اجرا کند، اما این اتفاق نیفتاده است. او تاکید کرد که در این برنامه ها هم با لباس بختیاری و حجاب کامل حضور داشته است.

وى در پایان صحبت هایش در حالیکه بغض کرده بود، بیان کرد: من به حجاب پناه آوردم. هر کسی دو هزار تومان به من داده، سه هزار تومان از من گرفته است. من ناموس شیعه‌ام. اگر یک روزی از این درها و این مرزها دشمن وارد شود، ما باید به تک‌ تک شما تکیه کنیم.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید