سینمای ایران

دیدار با عوامل “اروند” در پردیس کوروش

۱۴۷۶۵۳۰۱۷۳۱۲۰

بازیگران اصلی فیلم سینمایی “اروند” به کارگردانی پوریا آذربایجانی روز یکشنبه ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس سینمایی کورش حضور خواهند داشت و برای دو سانس متوالی با تماشاگران این فیلم دیدار می‌کنند.

در سومین دیدار مردمی عوامل اورند با مخاطبان این فیلم علاوه بر پوریا آذربایجانی به عنوان کارگردان، سعید آقاخانی، طناز طباطبایی، مهرداد صدیقیان، حسین سلیمانی، کاظم سیاحی، علی شادمان، محسن تمیزی و امیر جنانی به عنوان بازیگران اصلی نیز این فیلم حضور خواهند داشت.

“اروند” به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی مهدی داوری اولین فیلم سینمای ایران با محوریت ۱۷۵ غواص شهید عملیات کربلای چهار است که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اکران سراسری آن آغاز شده است.

این فیلم جایزه ویژه هیات داوران سی و چهارمین جشنواره جهانی فجر را به دست آورد. “اروند” داستان یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس است که بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز با خاطره هم‌رزمان خود روزگار می‌گذراند تا اینکه برای تفحص تازه‌ای روانه جنوب و منطقه اروند می شود. جایی که این‌بار اتفاق مهمی انتظارش را می‌کشد.

سعیدآقاخانى، طنازطباطبایى، پانته آ پناهى ها، مهردادصدیقیان، امیدروحانى، حسین سلیمانى، کاظم سیاحى، امیرحسین قدسى، على شادمان، مالک سراج، سینا کرمى، یحیی توسلی و بازیگران خردسال سپهراد فرزامى و ستایش مرادى بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید