تلویزیون

” دوردست ها ” از امشب جایگزین “بیمار استاندارد” مى شود

image

با پایان تعطیلات نوروزی و پس از اتمام سریال بیمار استاندارد، اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی “دوردست ها” به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا توکلی از امشب چهاردهم فروردین به روی آنتن می رود.

این سریال روز پانزدهم شهریور در پژوهشکده سازمان استاندارد ایران در کرج بطور رسمی کلید خورد و دهم بهمن تصویربرداری آن در شمال کشور به اتمام رسید.

این مجموعه تلویزیونی که محصول مشترک شبکه یک سیما و سازمان ملی استاندارد است، در۳۷ قسمت ۴۰ دقیقه ای تولید شده است که از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش خواهد شد.image

در خلاصه داستان این سریال آمده است: کارخانه روغن سازی رسول و صادق مدتی است دچار بحران مالی شده و آنها برای خروج از این بحران و حل به موقع مشکلات کارخانه، بخشی از سهام این کارخانه را واگذار می کنند غافل از این که خریدار سهام آنها عماد بخشی است، که با توطئه وارد کارخانه می شود.

دانیال حکیمی، هومن برق نورد، فاطمه گودرزی، فرشته سرابندی ، ونوس حسن کانلی، بهرام ابراهیمی، مریم خدارحمی،کوروش سلیمانی، شهروز ابراهیمی، شمسی فضل الهی، معصومه کریمی، پویا مهدوی زاده، دایانا و دانا حکیمی، رحمان باقریان، معصومه آقاجانی، سیامک اطلسی و … بازیگران مجموعه هستند

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید