تلویزیون

“دودکش ٢” به نیمه رسید

image

تصویربرداری “دودکش ٢” به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی به نیمه رسید.

گروه تولید مجموعه تلویزیونی “دودکش ٢” هم اکنون در حوالی میدان قزوین مشغول گرفتن سکانس هایی از کار هستند. این در حالی است که تصویربرداری این مجموعه نوروزی به نیمه رسیده است. همچنین به تازگی شهرام کیور مشغول صداگذاری “دودکش ٢” است و به طور همزمان رضا بهار انگیز هم کار تدوین این سریال را انجام می دهد.

در”دودکش ٢” هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.image

از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به: فریبا طالبی، ابراهیم آبادی، کریم قربانی، شهین تسلیمی، صدرالدین حجازی، آتیه جاوید، نصرت میر عظیمی، مهدی دانایی مقدم حسین قاسمی فرد، حسام خلیل نژادی، جواد جوینده میرزا، سید جلال طباطبایی، علیرضا درویش، جهانگیر اژدری، مجید خدایی، مجتبی اکبری نژاد، محمدرضا نیلی، سعید فکری، امیر محرابی، مجید سیفی، امیر میرباقری، احسان سعادتی و… اشاره کرد.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.image

عوامل تولید این مجموعه همچنین در نظر دارند، با توجه به استقبالی که از مسابقه دوداسمش شده است، تیتراژ “دودکش ٢” را با استفاده از دابسمش های ارسالی مخاطبین، طراحی کنند.

عکس: مهدیه لطیفى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید