سینمای ایران

“دراکولا” آماده نمایش شد

image

فیلم سینمایی “دراکولا” آخرین ساخته رضا عطاران بازیگر و کارگردان پر مخاطب سینمای ایران، این روزها در انتظار گرفتن پروانه نمایش است.

مراحل فنی “دراکولا” به تازگی به پایان رسیده است و این فیلم هم اکنون در برای اکران عمومی در انتظار دریافت پروانه نمایش است.
“دراکولا” همانطور که از عنوانش مشخص است، قصه تازه ای را در سینمای ایران به تصویر کشیده است که تا کنون تجربه نشده و می تواند برای مخاطب جذاب باشد. همچنین عنوان می شود این فیلم متفاوت ترین اثر رضا عطاران در مقام کارگردانی است.image

فریدون جیرانی منتقد و کارگردان سینمای ایران، که از اعضای هیات انتخاب سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بود، در برنامه سینمایی هفت “دراکولا” را یکی از آثار پرفروش سال ۹۵ سینمای ایران دانست.

با توجه به این پیش بینی، “دراکولا” می تواند گزینه مناسبی برای اکران نوروزی باشد تا تنوع فیلم های پرمخاطب ترین فصل اکران سال را بیشتر کند.بازیگران این فیلم که ترکیب بسیار متنوعی دارند، هر کدام در “دراکولا” تجربه جدیدی ارائه کرده اند.image

در خلاصه داستان “دراکولا” آمده است: (باصدای آهسته) الو…سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی شناسمشون…نه خیر سرکاری چیه… من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می پرسین؟…نمی دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشی ام آیفونه… ردیاب دارد…نمی شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می کنم.

در “دراکولا” لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می پردازند.

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید