سینمای ایران

داستان سر در تکه پاره شده “من سالوادور نیستم” چیست؟

photo_2016-03-08_22-44-43

داستان پاره شدن سر در فیلم های در حال اکران امسال قصد تمام شدن ندارد و این بار نوبت به سردر فیلم “من سالوادر نیستم ” است

این داستان ابتدا با انتشار عکسی فوق آغاز شد و نهایتا حبیب اسماعیلی مدیر پخش فیلمسازان مولود در این باره با فارس مصاحبه کرد :

حبیب اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس درباره تغییر سردر سینماهای نمایش دهنده فیلم «من سالوادور نیستم» گفت: بنرهای  در سردر سینماها نصب شده بود  با  تصویر بازیگر زن خارجی فیلم است که با مجوز ارشاد این تصاویر آماده و در سردر سینماها نصب شد که امروز ماموران اماکن به این سردرها ایراد گرفته و در دو سالن سینما از جمله ماندانا برداشتند.

وی ادامه داد: تغییراتی که اداره اماکن نیروی انتظامی مد نظرش است را پذیرفتیم زیرا معتقدیم فیلم «من سالوادورنیستم» فیلمی سلامت است و ما هم تغییری که مد نظر اداره اماکن است را می پذیریم و امشب سردرهای جدید سینماها را بدون بازیگر زن خارجی و با بازیگران ایرانی آماده و به سینماهای نمایش دهنده ارایه می دهیم. استقبال از این فیلم به خاطر عکس چهره‌زن بازیگر خارجی نیست که نبودش به فیلم لطمه بزند. ما به قوانین احترام می‌گذاریم و اگر این عکس باعث سوءتفاهم شده است آن را حذف خواهیم کرد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که پیش از این از تصویر زن خارجی در تبلیغ فیلم ها استفاده شده است گفت: بله تصویر بازیگر زن خارجی فیلم «گذشته» بر سردر سینماها بود و هیچ مشکلی وجود نداشت. البته ما سوءتفاهم را برطرف می‌کنیم و اداره اماکن هم با ما همکاری لازم را داشته و به ما فرصت داد تا بیلبردها و سردرها را تغییر دهیم.

وی در خاتمه به فروش خوب فیلم اشاره کرد و گفت: فیلم «من سالوادور نیستم» باعث رونق سینماها شده است و باعث رونق این ماه از سال شده است امیدواریم فیلم‌های اکران نوروزی هم فروش خوبی داشته باشند.

رضا عطاران هم امروز به این داستان با انتشار عکس فوق اعتراض خود را اینگونه نشان داد:

Capturess

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید