سینمای ایران

“خوب، بد، جلف” بعد از محرم اکران مى شود

image

پیمان قاسم‌ خانی در خصوص آخرین وضعیت فیلم “خوب، بد، جلف” جهت اکران گفت: این فیلم منتظر دریافت پروانه نمایش است و چند مورد اصلاحیه خورده و احتمالا با صدور پروانه نمایش طى دو هفته آینده اواخر مهر اکران می شود.

وی افزود: “خوب، بد، جلف” فیلمی کمدی پلیسی است که هیچ دردسری برای دریافت پروانه نمایش و اکران ندارد. وی ادامه داد: شاید برخی فیلم ها برای جلب مخاطب بیشتر از طرح ها و ایده های جنجالی استفاده کنند و به نوعی به خطوط قرمز نزدیک شوند اما فیلم ما چنین جریانی ندارد و یک کمدی ساده است. امیدوارم از آن استقبال شود.

وی با ابراز رضایت از ساخت “خوب، بد، جلف” به عنوان اولین کار بلند سینمایی خود عنوان کرد: برای کار اول بد نیست البته می توانست بهتر باشد اما در کل از آن راضی ام.

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله، على اوجى و مهراب قاسم خانى بازیگران “خوب، بد، جلف” هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک کارگردان هنری سینما از طرف تهیه کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما اگر می‌خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید