سینمای ایران

“خوب، بد، جلف” بدشانسى آورده است

image

دریافت پروانه نمایش “خوب، بد، جلف” اولین تجربه کارگردانی پیمان‌ قاسم‌خانی، آنقدر طولانی شده که اعضای شورای پروانه نمایش به کلی تغییر کردند و شورای جدیدی روی کار آمده است.

اوایل اردیبهشت‌ ماه این فیلم برای دریافت مجوز به شورای پروانه نمایش ارائه شد و محسن چگینی یکی از تهیه‌کنندگان آن ابراز امیدواری کرد “خوب، بد، جلف” برای اکران عید فطر روی پرده رود. با این وجود هنوز خبری از صدور پروانه نمایش برای “خوب، بد، جلف” نشده و در این مدت شورای پروانه نمایش نیز با تغییرات اساسی روبرو شده است.

قاسم خانى درباره طولانى شدن روند صدور پروانه نمایش فیلم مى گوید: بله روند دریافت پروانه نمایش این فیلم طول کشیده، اما امیدواریم در جلسه بعدی شورا، درباره این فیلم تصمیم‌گیری شود.

قاسم‌ خانی همچنین با توجه به این‌که اولین فیلمش زمان‌های مناسب اکران مثل آخر ماه رمضان را از دست داده، می‌گوید: بابت از دست دادن این زمان‌ها ناراحت هستیم ولی باید دید چه پیش می‌آید و امیدواریم اکران مهرماه را بگیریم.

از سوی دیگر پیش از این محسن چگینی تهیه‌کننده فیلم به رفع شدن برخی اصلاحیات آن اشاره کرده بود که از قاسم‌خانی در این باره می‌ گوید: واقعیت این است که هیچ‌ کدام از اصلاحیه‌ ها به داستان لطمه نمی‌زند چون این داستان اصولا داستان موردداری نیست و یک کمدی پلیسی ساده است. اصلاحیه‌ها هم در اندازه حذف کلمه یا جملاتی یا موقعیت‌هایی بوده که برخی شوخی‌های خوب فیلم را ضایع می‌کند و نمی‌دانم نظر شورای تازه در این موارد چه خواهد بود.

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله، على اوجى و مهراب قاسم خانى بازیگران “خوب، بد، جلف” هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید