جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

“خمارى” اواخر دى ماه آماده نمایش مى شود

image

فیلم سینمایی “خماری” داریوش غذبانی اواخر دی ماه آماده نمایش می شود. این کارگردان که فیلمش برای نمایش در بخش نگاه نو جشنواره سی و چهارم انتخاب شده در باره آخرین وضعیت این فیلم گفت: صداگذاری این روزها در حال پایان است و بهرام دهقانیار قرار است موسیقی فیلم را بسازد و در تلاشیم نسخه نهایی فیلم در زمان مقرر به دفتر جشنواره تحویل بدهیم.

وی در ادامه درباره پیش تولید فیلم “خماری” گفت: پیش تولید فیلم از اواسط مهر تا اواسط آبان ادامه داشت. خوشبختانه با بازیگرانی که می خواستیم به توافق رسیدیم. همچنین با توجه به اینکه “خماری” یک فیلم کاملا خیابانی است به آن صورت طراحی دکور نیاز نداشتیم و بیشتر سکانس هایمان را در خیابان فیلمبرداری کردیم.

کارگردان “خماری” در ادامه درباره داستان و حال و هوای فیلمش گفت: “خماری” یک ملودرام اجتماعی است که به اعتیاد و تاثیری که روی زندگی مردم می گذارد می پردازد. با توجه به فضای تلخی که طرح کلی داستان داشت سعی کردیم از این تلخی فاصله بگیریم و مقداری فضای فیلم را شیرین کنیم با این وجود “خماری” یک فیلم کمدی نیست.image

فیلم داستان موزیسینی است که برادرش درگیر اعتیاد است. این موزیسین آزمون بسیار مهمی دارد که برادرش سر می رسد و باید بین برادر و شغلش انتخاب سختی انجام دهد. نقش این موزیسین را مهرداد صدیقیان و نقش برادر معتادش را کاظم سیاحی ایفا می کند.

کارگردان “خماری” در پایان ابراز امیدواری کرد فیلم در جشنواره سی و چهارم مورد توجه مردم قرار بگیرد.

بازیگران: مهردادصدیقیان، لیلی فرهاد پور، نادر فلاح، کاظم سیاحی، سوگل خلیق و امید روحانى

عکس: مریم مجد

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید