سینمای ایران

“خشکسالى و دروغ” مهرماه اکران مى شود

image

شروع اکران پاییزی سینماهای کشور با “خشکسالی و دروغ” خواهد بود . به گفته غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش قرارداد اکران فیلم به سرگروهی پردیس زندگی ثبت گردید تا با این حساب فیلم پدرام علیزاده آغازگر اکران پاییزی و مهرماه سینماهای کشور باشد.

“خشکسالی و دروغ” اقتباسی سینمایی از نمایشنامه ای به همین نام است که به قلم محمد یعقوبی نوشته شده است و تهیه کنندگی آن نیز بر عهده سید غلامرضا موسوی می باشد.

محمدرضا گلزار با این فیلم و پس از چهار سال دوباره به سینماها باز می گردد تا پس از دو فیلم توقیفی این بار با “خشکسالی و دروغ” بر پرده سینماها حاضر شود. “خشکسالی و دروغ” که به دلیل ممانعت شورای پروانه نمایش و اداره نظارت و ارزشیابی فرصت حضور در جشنواره فجر را از دست داد حالا آغازگر اکران پاییزی سینماها خواهد بود تا تنور اکران در فصل پاییز نیز گرم بماند.

در “خشکسالی و دروغ” محمدرضا گلزار ، پگاه آهنگرانی ، علی سرابی ، آیدا کیخایی ، مارال بنی آدم ، مهدی محرابی و خاطره اسدی ایفای نقش می کنند و مهدی حسینی نیا ، نیما راد ، سمانه اسماعیلی ، فرشاد میرزایی ، آیلین کیخایی ، زهرا مصطفوی ، افشین اخلاقی ، ابوالقاسم کرامتی و صدف فانی دیگر بازیگران آن هستند. پخش این فیلم بر عهده هدایت فیلم خواهد بود.

عکس: یوسف عبدالرضایى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید