سینمای ایران

” خشم و هیاهو ” آماده نمایش مى شود

image

فیلم سینمایی “خشم و هیاهو” طی ده روز آینده آماده نمایش می شود. سعید سعدی تهیه کننده این فیلم در گفتگو با “سینما” با اعلام اینکه سازندگان فیلم فرم شرکت در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده اند درباره آخرین مراحل فنی فیلم تازه هومن سیدی گفت: تمام کارهای “خشم و هیاهو” انجام شده و ماکت موسیقی هم زده شده و فقط ضبط نهایی موسیقی مانده که تا آخر هفته موسیقی فیلم در استودیو ضبط می شود.

سعدی در ادامه با اشاره به مشکلات دریافت پروانه ساخت این فیلم گفت: کارکتر اصلی داستان در ابتدا یک بازیگر بود اما برای دریافت پروانه ساخت مشکلاتی برایمان ایجاد شد و دوستان نظرشان این بود که با توجه به حواشی و بحث هایی که پیرامون سینما وجود دارد بهتر است فیلمی ساخته نشود که به این ماجرا دامن بزند در نتیجه تصمیم به بازنویسی فیلمنامه و تغییر شغل کارکتر اصلی گرفتیم و این کارکتر تبدیل به خواننده شد.

سعدی در ادامه درباره خبر هایی که در مورد شباهت داستان فیلم به زندگی ناصر محمد خانی گفت: هر فیلمسازی از حوادث پیرامونش برای ساخت فیلم الهام می گیرد. اما به طور قطع می گویم کاکرتر اصلی ما ناصر محمدخانی نیست و هومن سیدی در روایت داستان خشم و هیاهو در مسیر زندگی این فوتبالیست حرکت نکرده. داستان این فیلم موضوع مستقلی است که بر اساس الهامات هومن سیدی از کتاب “خشم و هیاهو” و اتفاقات پیرامونش شکل گرفته است.

در خلاصه داستان این فیلم که جمله ای از ویلیام فاکنر نویسنده مشهور آمریکایی است آمده: زندگی به من آموخت که هیچ چیز از هیچ کس بعید نیستimage

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید