جشنواره سی و چهارم فیلم فجر

خروج میرکریمی از آرای مردمی فجر

image

رضا میرکریمی فیلم جدیدش “دختر” را برای جلوگیری از هرگونه شائبه‌ای از رقابت آرای مردمی جشنواره‌ی فیلم فجر خارج کرد.

در حالی که مسوولیت ستاد آرای مردمی جشنواره‌ی فیلم فجر برای اهدای سیمرغ مردمی به روال سال گذشته بر عهده‌ی خانه سینماست، رضامیرکریمی مدیرعامل خانه سینما این تصمیم را گرفته است.

علی آشتیانی‌ پور مسوول ستاد آرای مردمی جشنواره‌ی فیلم فجر با تایید این خبر توضیح داد: رضا میرکریمی مدیرعامل خانه سینما که فیلم “دختر” را در جشنواره‌ فیلم فجر پیش‌ رو دارد به ما اعلام کرده است که به دلیل مسوولیت‌اش در خانه سینما، ترجیح می‌دهد که برای جلوگیری از هر گونه شائبه‌ ای فیلمش را از رقابت بخش آرای مردمی خارج کند بنابراین این فیلم شمارش آرای مردمی نخواهد داشت.

او ضمن تشکر از رضا میرکریمی که برای شفاف‌ تر شدن و جلوگیری از هرگونه‌ شائبه‌ای این کار را انجام داده است، تاکید کرد: البته اگر این اتفاق هم نمی‌افتاد، ما همه‌ی تلاش خود را انجام می‌دهیم که این سیمرغ بدون حاشیه اهدا شود اما باید از آقای میرکریمی تشکر کنیم که این فرصت را با کناره‌گیری فیلم‌شان به فیلم‌های دیگر جشنواره داده‌اند.

آشتیانی‌پور همچنین خبر داد: شیوه‌ شمارش آرای مردمی جشنواره‌ فیلم فجر اوایل هفته‌ آینده بطور رسمی از سوی خانه سینما اعلام می‌شود.

فیلم “دختر” داستان زندگی آقای عزیزی است که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است و برای مراسمخواستگاری دخترش آماده می‌شود و ستاره دختر دیگرش درهمان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظییکی از دوستان هم دانشگاهی‌اش را دارد. پدرش به دلایلی به اینسفر مشکوک است و این آغاز ماجراست.

فرهاد اصلانى، مریلا زارعى و ماهور الوند بازیگران فیلم هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید