سینمای ایران

تغییر نام “٢٣ روز” به “نقطه کور”

image

مهدی گلستانه با تغییر نام جدیدترین ساخته‌اش از “۲۳ روز” به “نقطه کور” آن را برای حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند.

تدوین فیلم سینمایی “نقطه کور” که نام قبلی آن “۲۳ روز” بود به تازگی توسط خشایار موحدیان به پایان رسیده و بهمن اردلان این روزها مشغول صداگذاری سومین ساخته مهدی گلستانه است.

ساخت موسیقی فیلم نیز به صورت همزمان توسط ادیب قربانی در حال انجام است و تا ۱۰ روز آینده این فیلم آماده نمایش خواهد شد.
همچنین مهدی گلستانه فرم حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر را نیز پر کرده و اولین نمایش فیلم سینمایی “نقطه کور” در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.image

محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، شقایق فراهانی، محسن کیایی، مریم بوبانی، خاطره اسدی، نیکی مظفری، علیرضا زمانی نسب، سیداحمد محمدی، سارا ربیعی، سجاد شهرابی، یلدا نوریان، مهدی پارسا در «نقطه کور» ‌به ایفای نقش پرداخته اند. یونا تدین، نیوشا جهانی، نیوشا گودرزی، ‌ حسام رحیمی منش، نرگس و نیلوفر یزدان پرست نیز به عنوان بازیگران خردسال در این فیلم حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم به قلم احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور آمده است: خسرو که ۲۳ روز را بر پهنه دریا و به دور از خانواده گذرانده با دنیایی از ابهامات فکری که تمام مدت مثل خوره ذهنش را می خورد، وارد خانه‌اش در تهران می‌شود. پس از ورود خسرو به خانه، تمامی ذهنیت‌هایش عینیت می‌یابند. او قادر به مقابله با مسائل پیش آمده نیست، اما. . .

عکس از: على نیک رفتار

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید