جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

تغییر نام “رند” به “هیهات”

image

فیلم “هیهات” در چهار اپیزود به کارگردانی دانش اقباشاوی، هادی نائیجی، هادی مقدم دوست و روح‌الله حجازی در سی‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر شرکت می‌ کند.

به گزارش فیلم نیوز دیلى، محمدرضا شفیعی که تازه‌ ترین فیلم خود را براساس داستانی از ۴ کارگردان و نویسنده مقابل دوربین برده بود، پس از چند ماه کار بدون وقفه، فیلمبرداری “هیهات” در روایت سوم به کارگردانی هادی مقدم دوست را در کربلا به پایان رساند.

طبق تصمیم‌گیری تهیه‌کننده و کارگردانان؛ فیلم سینمایی “رند” به “هیهات” و با نام بین‌المللی Never تغییر نام داده و قرار است برای نمایش در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

این اثر به عنوان اولین فیلم ۴ اپیزودی سینمای ایران با ۴ کارگردان و نویسنده که پیش از این با نام “رند” در سکوت خبری کار خود را آغاز کرده بود، با گذشت چند ماه فیلمبرداری توسط امیر موسوی در نقاط مختلف کشورهای ایران و عراق از جمله آبادان، خرمشهر، کربلا و نجف در حال حاضر توسط امین شریفی وارد مرحله صداگذاری شد و خشایار موحدیان و سودابه سعیدنیا به صورت همزمان کار تدوین را انجام می‌دهند.

در این پروژه سینمایی حمید فرخ‌ نژاد، حامد بهداد، مینا ساداتی، بابک حمیدیان، آلا نجم، بهاران بنی احمدى و… به ایفای نقش می‌ پردازند.

این پروژه اپیزودیک با موضوعات اجتماعی و مفاهیم عاشورایی، محصول سازمان هنری و رسانه‌ای اوج بوده و برای حضور در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر آماده می‌ شود.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید