سینمای جهان ویدیو

تریلر قسمت جدید “سیاره میمون ها”

تیزر جنگ در سیاره میمون ها

 

کمپانی ۲۰th Century Fox اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی War for the Planet of the Apes را منتشر کرد که در آن می توانید صحنات جالبی از این فیلم درام اکشن را ببینید. در کنار تریلر، پوستر و تصاویر جدید این فیلم را هم می توانید در انتهای پست مشاهده کنید. قابل توجه است که این فیلم سومین قسمت از فرانچایز سیاره میمون ها محسوب می شود و در ادامه ی Down of the Planet of the Apes (سال ۲۰۱۴ به کارگردانی Matt Reeves) ساخته شده و در آن شاهد یک درگیری مرگبار بین سزار و میمون هایش با ارتش انسان ها به رهبری یک سرهنگ بی رحم خواهیم بود.

در فیلم War for the Planet of the Apes بازیگران مختلفی از جمله Woody Harrelson در نقش یک سرهنگ، Judy Greer (فیلم Ant-Man و سریال Mom) در نقش کورنلیا، Andy Serkis (فیلم Avengers: Age of Ultron) در نقش سزار، Ty Olsson در نقش رکس، Max Lloyd-Jones (فیلم Boy in the Attic و izombie) در نقش چشم آبی، Terry Notary و Steve Zahn نقش آفرینی می کنند. Matt Reeves که پیش از این فیلم های Conviction و سیاره میمون ها ۲۰۱۴ را کارگردانی کرده است، این فیلم را بر اساس رمان lsquo;سیاره میمون هاrsquo; نوشته ی Pierre Boulle و فیلمنامه Mark Bomback کارگردانی می کند.

در تریلر می توانید چند صحنه مهیج از فیلم را ببینید که نوید جنگی بزرگ و خونین بین انسان ها و میمون ها را می دهد که انسان ها برای پس گرفتن زمین های خودشان از میمون ها آنرا آغاز می کنند. تریلر علاوه بر میمون ها، نگاهی اجمالی به فرمانده ارتش انسان ها که او را با نام سرهنگ (با بازی Woody Harrelson) می شناسیم، دارد. در صحنه ای هم دختری را سوار بر اسب همراه با یک میمون می بینیم که ظاهرا با او مهربان و دوستانه رفتار می کنند، اما هنوز اطلاعات زیادی از نقش این دختر و علت ورود او به داستان فیلم در اختیار نداریم. در نهایت لازم است بدانید که اکران این فیلم قرار است از ۱۴ جولای ۲۰۱۷ مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۲۳ ﺗﯿﺮ ۱۳۹۶ در سینماهای سراسر جهان آغاز شود. در تابستان سال آینده، منتظر تماشای جنگی بزرگ بین انسان ها و میمون ها باشید، جنگی خطرناک و وحشیانه.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید