سینمای جهان ویدیو

تریلر فیلم «روز استقلال : بازخیز» منتشر شد

اولین تریلر رسمی فیلم «روز استقلال: بازخیز» (Independence Day: Resurgence) منتشر شد.

روز استقلال: بازخیز یک فیلم علمی تخیلی به کارگردانی «رونالد امریچ» (Ronald Emmerich) است که سال آینده‌ی میلادی به روی پرده‌های سینماها خواهد رفت. این فیلم در اصل، دنباله‌ی فیلم روز استقلال سال ۱۹۹۶ میلادی است که ویل اسمیت در آن ایفای نقش کرده بود.

در قسمت اول این فیلم، جامعه‌ی بشری در روز چهارم ژوییه، مصادف با روز استقلال آمریکا، علیه حمله‌ی بیگانگان مبارزه می‌کنند. داستان روز استقلال: بازخیز بیست سال پس از اتفاقات اولین قسمت روز استقلال شکل می‌گیرد. جامعه‌ی بین‌المللی پس از صدمات وارد شده ناشی از حمله‌ی بیگانگان رو به بهبود پیش می‌رود و با استفاده از تکنولوژی‌هایی که از نیروهای بیگانگان باقی مانده، نیروی دفاعی زمین را تقویت می‌کنند. اما این بیگانگان قبل از شکست کامل‌شان، موفق شدند سیگنال اضطرار و خطر بفرستند. در نتیجه‌ی آن، نیروهای جدیدی از سفینه‌های جنگی بیگانگان به زمین می‌آیند و نژاد انسان را برای بار دیگر به خطر می‌اندازند.

ساخت دنباله برای فیلم روز استقلال برای مدتی مورد بحث قرار گرفته بود. تهیه‌کننده و نویسنده‌ی فیلم عنوان کرده بود که واکنش جهانی به حملات یازده سپتامبر باعث شد او به طور جدی به ساخت دنباله برای این فیلم فکر کند. ویل اسمیت در روز استقلال: بازخیز حضور نخواهد داشت. در فیلم جدید نسل جدید قهرمانان مثل فرزندخوانده‌ی شخصیت اسمیت در اولین قسمت فیلم، نقش محوری خواهند داشت.

در ابتدا قرار بود این فیلم در ماه می (اردیبهشت ماه امسال) سال ۲۰۱۵ میلادی اکران شود. اما برنامه‌ی زمانی اکران آن بعدا به بیست و چهارم ژوئن سال ۲۰۱۶ (سوم تیر ۹۵) تغییر یافت.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید