سینمای ایران

تدوین ” سمفونى تولد ” به پایان رسید

image

تدوین فیلم سینمایی “سمفونی تولد” به پایان رسید و نخستین فیلم بلند محمد پرویزی وارد مرحله صداگذاری شد.

به گزارش سینما، همزمان با آخرین روزهای فیلمبرداری مونتاژ این فیلم توسط نیما جعفری جوزانی آغاز شده بود. ساخت موسیقی “سمفونی تولد” نیز به صادق تسبیحی سپرده شده است.

فیلم “سمفونی تولد” عنوان اولین ساخته محمد پرویزی محسوب می‌ شود که تهیه کنندگی آن را احسان رسول اف بر عهده دارد. فیلمی که در آن لیلا زارع، صابرابر، حمیدرضا آذرنگ، بیتا بادران، بهناز جعفری، روح الله کمانی، تیرداد کیایی،نیلوفر شهیدی و رابعه مدنی ایفای نقش کرده اند.

فیلمبرداری این فیلم از نیمه آبان ماه پس از یک ماه پیش تولید همزمان با برگزاری جلسات دورخوانی فیلمنامه با مدیریت محمد آلادپوش آغاز شد. محمد پرویزیتاکنون کارگردانی چندین دوره از افتتاحیه و اختتامیه ادوار مختلف جشنواره فیلمفجر را بر عهده داشته و فیلم سینمایی “سمفونی تولد” اولین تجربه او در عرصه فیلم بلند محسوب می‌شود.

محمد پرویزی کارگردان “سمفونی تولد” در گفت و گو با سینما درباره ویژگی های این فیلم گفت: درون مایه فیلم خاطره و مضمون آن درباره مسئولیت آدمها درقبال هم است. آنهم زمانی که گذشته تلخ و شیرین آنها خواسته و ناخواستهزندگی کنونی شان را تهدید می کند. موضوع فیلم درباره بحران های عاطفی دررویا رویی با خاطرات گذشته و چگونگی گذار از آنهاست.

عکس: فتاح ذى نورى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید