سینمای ایران

تدوین ” ایستاده در غبار ” به راف کات رسید

image

تدوین فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” همزمان با فیلمبرداری آغار شده بود و اکنون به راف کات رسیده است.

نخستین فیلم سینمایی محمدحسین مهدویان که ۲۰ شهریور در شهرک سینمایی دفاع مقدس کلید خورده بود، مرحله فیلمبرداری را پشت سر گذاشت و تدوین این فیلم که همزمان با فیلمبرداری آغاز شده بود اکنون به مرحله راف کات رسیده است.

بدین ترتیب فیلمبردارى اولین تجربه سینمایی محمد حسین مهدویان در مقام کارگردان پس از ۷۰ روز به پایان رسید و سجاد پهلوان زاده تاکنون تدوین اولیه را انجام داده است بنابراین نیمی از تدوین پیش رفته است. سجاد پهلوان زاده پیشتر تدوین فیلم سینمایی “ساکن طبقه وسط” را بر عهده داشته است.image

قابل ذکر است که فیلمبرداری تیتراژ فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” نیز بعد از اتمام کار توسط هادی بهروز انجام شده است. تیتراژ این فیلم توسط حسین جمشیدی گوهری ساخته خواهد شد. او تیتراژ مجموعه آخرین روزهای زمستان و فیلم های سینمایی ترنج و طعم شیرین خیال را نیز ساخته است.

فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” به لحاظ ساختار یکی از متفاوت ترین تولیدات سینمای ایران خواهد بود چراکه در بعضی از سکانس های آن، صدای به جامانده از زمان جنگ استفاده خواهد شد.

هادی حجازی فر در نقش احمد متوسلیان ایفاگر نقش اصلی فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” و امیرحسین هاشمی، فرهاد فداکار و عماد محمدی از دیگر بازیگران اصلی این پروژه هستند. این فیلم بخش هایی از داستان زندگی احمد متوسلیان را به تصویر می کشد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید