تلویزیون

“بیمار استاندارد” نوروز ٩۵ مى آید

image

تصویربرداری سریال نوروزی “بیمار استاندار” به کارگردانی سعید آقاخانی این روزها در طرشت منزل بهنام شخصیت اصلی این مجموعه با بازی بابک حمیدیان پیگیری می‌شود.
مسعود ردایی تهیه‌کننده این مجموعه گفت: تاکنون ٣۵ درصد از تصویربرداری این سریال انجام شده و همزمان امیر شیبان خاقانی تدوین کار را انجام می‌دهد ضمن اینکه تدوین سه قسمت ابتدایی این سریال به پایان رسیده است.

ردایی با بیان اینکه بازی همه بازیگران در این مجموعه آغاز شده گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا دهم فروردین تصویربرداری این مجموعه به طول می‌انجامد.

این تهیه‌کننده توضیح داد: “بیمار استاندار” یک سریال کمدی موقعیت است و تلاش می‌کند لحظات مفرح و شاد را برای مخاطب فراهم کند. در مجموعه “بیمار استاندار” ما از بهترین بازیگران سینما و تلویزیون استفاده کردیم و سعی کردیم مجموعه‌ای خوب با کیفیت در عین حال جذاب را به مخاطب را ارائه دهیم و پیش‌بینی می‌کنیم مخاطب از لحظات فیلم لذت ببرد.image

وی گفت: قهرمان داستان، فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می‌شود و وارد ماجراهایی می‌شود که تا به حال تجربه نکرده است.

داستان “بیمار استاندارد” که توسط بهرام توکلی به نگارش در آمده درباره شخصیتی به نام بهنام است که بازیگری خوانده و با یک شیوه درمانی درگیر می‌شود و به ماجراهایی قدم می‌گذارد که تا به حال تجربه نکرده است. این سریال در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود و قرار است از شبکه سوم سیما پخش شود.

در این سریال بازیگرانی چون بابک حمیدیان، جواد عزتی، پوریا پورسرخ، شیلا خداداد، نیما شاهرخ شاهی، هومن حاجى عبدالهی، بیژن سراج، امیر غفارمنش، حسین محب‌اهری، علیرضا استادی، حسین عرفانی، عزت‌اله مهرآوران، افسانه ناصری، سیروس میمنت، افشین سنگ چاپ و… به ایفای نقش می‌پردازند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید