سینمای ایران

بیست درصد از ” گشت ارشاد ٢ ” فیلمبردارى شد

image

فیلمبرداری “گشت ارشاد ٢” به کارگردانی سعید سهیلی در تهران ادامه دارد و تاکنون بیست درصد از صحنه ها مقابل دوربین مسعود سلامی رفته است.

این فیلم که فیلمبرداریش از ٢٢ تیر آغاز شده این روزها با بازی حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی و ساعد سهیلی در لوکیشن حمام عمومی در شرق تهران ادامه دارد و حدود ١۵ درصد از کار در این فضا می‌گذرد. مهدی ماهانی آخرین بازیگری است که به این فیلم اضافه شده و طی روزهای آینده دو بازیگر دیگر اضافه خواهند شد. حسن ایوبی نیز تدوین این فیلم را عهده ‌دار است.

در خلاصه داستان “گشت ارشاد ٢ ” که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ‌نژاد تهیه می‌شود آمده است: عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می‌روند. عطا دراین مدت درکما بوده و به تازگی به‌ هوش آمده و به زندگی عادی بازگشته. این سه رفیق دوباره باهم همراه شده، در پی کاری شرافتمندانه می‌گردند. اما پس از تلاشهای بسیار،ناچار می‌شوند دوباره . . .

بازیگران :حمیدفرخ نژاد، پولادکیمیایی، ساعدسهیلی، بهاره‌ افشاری، ترلان پروانه، ساراسهیلی، ساناز طاری، امیدروحانی، اسدالله‌یکتا، صفرکشکولی، محمدالهی، فاطمه شکری، داوودمقدادی، رضاشمس الدین، فاطمه مرتاضی، منصورنوبخت، ابوالفضل تُهرابی،ملیحه جلیلی، محمدعلی‌نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا و مهدی ماهانی.

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید