سینمای ایران

“بمب” پیمان معادى در انتظار پروانه ساخت

image

پیمان معادی شش سال بعد از “برف روی کاج ها” فیلم تازه اش را در سال ۹۵ جلوی دوربین می برد. به گزارش سینما پیمان معادی که آبان ماه نگارش فیلمنامه “بمب” را به پایان رسانده به تازگی درخواست پروانه ساخت این فیلم را به اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد ارائه داده است. فیلمی که قرار است با صدور پروانه ساخت به سرعت وارد پیش تولید شود.

پیمان معادی که فعالیتش را به عنوان بازیگر در سینمای ایران با “درباره الی” و بعد از آن “جدایی نادر از سیمین” اصغر فرهادی آغاز کرده بود، بعد از آن توانست در چند فیلم و سریال آمریکایی ایفای نقشش کند و از مهم ترین آنها می توان به “کمپ ایکس ری” اشاره کرد. به تازگی هم بازی معادی در “ابد و یک روز” مورد توجه قرار گرفت و این بازیگر نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول جشنواره فجر شد و او قرار است نقش اصلی فیلم “بمب” را ایفا کند و در یک تجربه جدید همزمان کارگردان و بازیگر این فیلم است.

فیلم “بمب” پیمان معادی مانند فیلم اولش یک ملودرام اجتماعی است و و داستان آن در دهه شصت می گذرد. ماجراهای “بمب” به موشک باران تهران و اتفاقاتی که در پی آن برای مردم می افتد می پردازد.

تهیه کننده فیلم سینمایی “بمب” سعید ملکان است که احتمالا طراحی گریم این فیلم را هم به عهده خواهد داشت. سعید ملکان امسال با “ابد و یک روز” سعید روستایی به عنوان تهیه کننده حضور داشت و دو فیلم “در سکوت” و “برادرم خسرو” را هم تهیه کرد. قرار است پروانه ساخت فیلم “بمب” این هفته صادر شود و در این صورت برنامه ریزی گروه سازنده فیلم برای آغاز فیلمبرداری از اواخر اردیبهشت است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید