جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

بلیت‌های فیلم فجر به دست واسطه‌ها رسید/ هدیه‌های دردسرساز

دلالی بلیط

با رسیدن سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دومین روز برپایی‌اش ماجرای داد و ستد بلیت‌های این رویداد سینمایی هم مطرح شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، هر ساله با آغاز جشنواره فیلم فجر علاقمندان به سینما تمام تلاش خود را می کنند تا به هر قیمتی که شده بلیت فیلم های جشنواره را بدست آورند و این مساله فرصتی را برای برخی از افراد فراهم می‌کند تا بتوانند از این راه درآمدزایی کنند.

به عنوان مثال از چند روز پیش در برخی از سایت های تبلیغاتی، آگهی فروش بلیت فیلم های جشنواره در سینمای هنرمندان منتشر شده است که با پیگیری های انجام شده از سوی خبرنگار مهر مشخص شد تعدادی از عوامل سینمای ایران بلیت هایی که برای جشنواره فیلم فجر به دست‌شان رسیده به افرادی خارج از سینما هدیه داده‌اند و این افراد نیز بلیت های جشنواره را به مردم می فروشند.

به عنوان مثال فروش بخشی از بلیت‌های سینما سروش توسط یک ناظر اداره گاز انجام می شود که او هم بلیت‌های جشنواره را با واسطه از فرد دیگری خریده است.

همچنین آگهی فروش بلیت سینمای فلسطین نیز توسط یکی از اعضای خانواده یکی از کارگردانان سینما و تلویزیون ایران منتشر شده است. این فرد نیز سری بلیت های سودای سیمرغ ۱ و ۲ را ۸۰ هزار تومان و نگاه نو را ۵۰ هزار تومان فروخته است.

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید