سینمای ایران

” برف سرخ ” کلید خورد

۱۴۷۷۲۹۶۲۶۱۵۸۴

فیلم سینمایی “برف سرخ” به نویسندگی وکارگردانی بهرام توکلی و به تهیه کنندگی مسعود ردایی با انتخاب کامل گروه بازیگران، لوکیشنها و عوامل پشت دوربین، روزگذشته دربیمارستان فیروز آبادى در شهر رى مقابل دوربین رفت.

گروه تولید تافردا دراین لوکیشن مستقر خواهند بود و پس از آن براى ادامه فیلمبرداری به تهران می آیند.

فاطمه معتمد آریا، پانته آ پناهی ها، صابر ابر و پارسا پیروز فر بازیگران اصلی فیلم جدید توکلی هستند که تست گریم نهایی آنها به تازگی انجام شده است. در اولین روز فیلمبرداری نیز معتمدآریا و پیروزفر مقابل دوربین رفتند.

درخلاصه داستان فیلم “برف سرخ” که یک درام اجتماعی است آمده:خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند.در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی روند…

یادآور می شود توکلی دو سال پیش برای ساخت “من دیه گو مارادونا هستم”، دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم “پرسه در مه” و بهترین فیلم اول برای فیلم “پابرهنه در بهشت” را نیز در کارنامه قابل توجه جوایز خود دارد.

همچنین مسعود ردایى به عنوان تهیه کننده فیلم هاى “سه بیگانه”، “مالاریا” و سریال “عالیجناب” را آماده پخش دارد که “مالاریا” (فیلم منتخب جشنواره ونیز) به تازگى برنده جایزه بزرگ بهترین فیلم جشنواره ورشو ٢٠١۶ شده است

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید