جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

” برادرم خسرو ” راهی جشنواره فجر شد

image

نسخه اولیه فیلم سینمایی “برادرم خسرو” به کارگردانی احسان بیگلری برای بازبینی هیات انتخاب به جشنواره فیلم فجر ارائه شد. به گزارش سینما، این فیلم در حالی برای نمایش هیات انتخاب آماده شده که مراحل فنی را پشت سر می گذارد. تدوین “برادرم خسرو” مدتی پیش توسط مصطفی خرقه پوش آغاز شده بود واکنون به راف کات رسیده است.

فیلم سینمایی “برادرم خسرو” به زودی وارد مرحله صداگذاری شده و پس از اتمام مراحل فنی و در موعد مقرر، نسخه نهایی آنبه دبیرخانه جشنواره فیلم فجر تحویل داده خواهد شد.

فیلم “برادرم خسرو” نخستین تجربه کارگردانی احسان بیگلری در مدیوم سینما است و احتمالا در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شرکت خواهد داشت. این فیلم که به تهیهکنندگی سعید ملکان و سرمایه گذاری مجموعه شهر فرش، محمودمرویان، شهاب حسینی و سعید ملکان ساخته شده است، ماجرای دو برادر را روایت می کند که مجبور هستند مدتی را با هم زندگی کنند.image

بیتا فرهی، شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی و ناصرهاشمی نقش های اصلی فیلم سینمایی “برادرم خسرو” را برعهده دارند.

بیگلری پیش از این در فیلم “درباره الی” به عنوان دستیار کارگردان در کنار اصغر فرهادی حضور داشته است. او تجربه ساختچندین فیلم کوتاه و مستند را دارد و فیلمنامه فیلم سینمایی “نقطه کور” به کارگردانی مهدی گلستانه را نوشته است. اوهمچنین به طور مشترک با محمدرضا هنرمند فیلمنامه “خواهراننازنین” و با سعید فرهادی فیلمنامه سریال “هفت سین” ساخته یداله صمدی را به نگارش درآورده است.

عکس: على نیک رفتار

 

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید