سینمای ایران

بازبینی ” خوب، بد، جلف ” برای شورای پروانه نمایش

image

فیلم سینمایی “خوب، بد، جلف” پیمان قاسم خانی در شورای پروانه نمایش بازبینی شد. به گزارش سینما، نخستین فیلم بلند پیمان قاسم خانی امسال مقابل دوربین رفت و سازندگان فیلم قصد داشتند با انجام مراحل فنی فیلم را در عید فطر اکران کنند اما طولانی شدن روند صدور پروانه نمایش باعث شد سرگروه ها قراردادهایشان را برای اکران های بعدی ببندند و “خوب، بد، جلف” امکان اکران در ماه رمضان و بعد از آن را از دست بدهد.

حال با نمایش فیلم در شورای پروانه نمایش پیش بینی می شود فیلم طی هفته های آینده پروانه نمایش بگیرد و “خوب، بدف جلف” از نیمه شهریور در اکران دوم عید فطر به نمایش در می آید. اکرانی که به احتمال فراوان همزمان با “فروشنده” اصغر فرهادی خواهد بود تا اکران شهریور ماه به یکی از اکران های جذاب امسال تبدیل شود. فیلم پیمان قاسم خانی این روزها مراحل پایانی فنی اش را پشت سر می گذارد و پیش بینی می شود طی ده روز آینده آماده نمایش شود.

برخلاف سال های گذشته پیش بینی می شود امسال، سال هدایت فیلم باشد. بعد از موفقیت فوق العاده “پنجاه کیلو آلبالو” حالا هدایت فیلم “خوب، بد، جلف” را نیز در نوبت اکران دارد. فیلمی که از همین حالا پیش بینی می شود تماشاگران زیادی جذب کند.

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدى، سام درخشانى، ویشکا آسایش، مانى حقیقى، آزاده صمدى، على اوجى، امیر مهدى ژوله، نیوشا ضیغمى و مهراب قاسم خانى بازیگران “خوب،بد،جلف” هستند

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید