سینمای ایران

اکران نوروزى ” خشم و هیاهو “

image

درحالیکه گفته می شد یک فیلم کودک در جمع فیلم های اکران نوروزی قرار دارد اما این احتمال وجود دارد پرونده اکران های نوروز بدون فیلم کودک بسته شود.

فیلم “خشم و هیاهو” به کارگردانی هومن سیدی شانس زیادی برای اکران دارد. طبق شنیده ها این فیلم در گروه اریکه ایرانیان به نمایش درخواهد آمد.

بدین ترتیب “بادیگارد” ساخته ابراهیم حاتمی کیا به سرگروهی سینماآزادی، “ابدو یک روز” ساخته سعید روستایی در گروه سینماییاستقلال، “پنجاه کیلو آلبالو” ساخته مانی حقیقی با موضوع کمدی درگروه سینمایی کوروش و فیلم سینمایی “کفش هایم کو؟” ساخته کیومرث پوراحمد در گروه زندگی شانس زیادی برای قرار گرفتن در جمع فیلم های نوروز امسال دارند.

پیش از این شورای صنفی نمایش با انتشار فهرستی ۱۴ فیلمه اعلام کرد که فیلم های نوروز امسال از میان این آثار انتخاب خواهند شد. اگر اکران “خشم و هیاهو” قطعی شود به احتمال فروان فیلم “جنجال در عروسی” از جمع فیلم های نوروزی امسال خارج شود.

به غیر از این فیلم ها گروه هنر و تجربه نیز با سه فیلم “چهارشنبه” به کارگردانی سروش محمدزاده، “تابو” ساخته خسرو معصومى و “نیمرخ ها” به کارگردانی زنده یاد ایرج کریمی در اکران نوروز امسال حضور دارد.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید