سینمای ایران

امین حیایى در ” شعله ور ” حمید نعمت اله

image

محمدرضا شفیعی؛ تهیه‌کننده فیلم سینمایی “شعله ‌ور”، در ارتباط با آخرین وضعیت ساخت این اثر سینماییبه کارگردانى حمید نعمت اله به صبا گفت: در حال حاضر بازنویسی سناریوی این اثر در مرحله پایانی قرار دارد و پس از تکمیل فیلمنامه و انتخاب عوامل از اوایل مهرماه فیلمبرداری این فیلم کلید خواهد خورد.

وی در رابطه با بازیگران “شعله ‌ور” خاطرنشان کرد: تاکنون تنها حضور امین حیایی در این اثر قطعی شده است، او در نقش اصلی این فیلم در کنار دیگر بازیگران این اثر که هنوز مشخص نشده‌اند به ایفای نقش خواهد پرداخت.

این تهیه‌کننده سینما با اعلام این‌که ۶۰ درصد فیلمبرداری این اثر در سیستان و بلوچستان روایت خواهد شد، گفت: تاکنون انتخاب برخی از لوکیشن‌های فیلم به انتخاب نویسندگان این اثر؛ هادی مقدم ‌دوست و حمید نعمت‌اله صورت گرفته است.

“شعله ‌ور” دومین همکاری محمدرضا شفیعی با حمید نعمت‌اله و هادی مقدم‌دوست پس از سریال “وضعیت سفید” است. این فیلم برای نمایش در سی‌ و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. فیلمی که به ‌لحاظ ساختاری و مضمون با دیگر ساخته‌های قبلی نعمت‌اله تفاوت دارد.

با توجه به اینکه “رگ خواب” دیگر ساخته نعمت اله به زودى آماده نمایش مى شود به احتمال فراوان نعمت اله امسال با دو فیلم در جشنواره فجر حاضر خواهد بود

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید