سینمای ایران

اکران “نفس” از اواخر مهرماه

image

پخش کننده و یکی از تهیه کنندگان فیلم “نفس” به کارگردانی نرگس آبیار درباره جزئیات اکران و پخش این اثر سینمایی توضیحاتی را ارائه داد.

محمدرضا صابری پخش کننده  و یکی از تهیه کنندگان “نفس” به کارگردانی نرگس آبیار، پس از اعلام رسمی صدور مجوز نمایش آن توسط سازمان سینمایی توضیحاتی  را درباره جزئیات پخش و اکران این فیلم سینمایی ارائه کرد.

وی  با اشاره به زمان اکران فیلم گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده و همچنین صحبت با سرگروه سینمایی کوروش، اکران این فیلم سینمایی بین دو تاریخ تعیین شده ۲۲ تا ۲۸ مهرماه خواهد بود. ضمن اینکه سینماداران در تهران و شهرستان خواستار نمایش “نفس” هستند و همین استقبال باعث شده، تا برنامه های ویژه ای برای اکران فیلم داشته باشیم.

صابری درباره برنامه ریزی تبلیغاتی اکران این فیلم سینمایی نیز توضیح داد:برای اکران “نفس” علاوه بر درنظر گرفتن تبلیغات محیطی، درنظر داریم از فضای مجازی بهترین استفاده را بکنیم. چراکه فضاهای مجازی بستر ارتباطی موثرتر و البته ارزان تری را فراهم کرده است. البته رایزنی هایی انجام شده تا در صورت تمایل صدا و سیما، از طریق بخش بازرگانی تلویزیون، تیزرهای فیلم “نفس” نیز پخش شود.

فیلم سینمایی “نفس” به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی شرکت نورتابان، محمد حسین قاسمی و ابوذر پور محمدی تولید شده است.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید