سینمای ایران

اکران “آخرین بار کِى سحرو دیدى؟” در پاییز

image

“آخرین بار کی سحر را دیدی؟” ساخته فرزاد موتمن به تازگی پروانه نمایش دریافت کرده است. این فیلم در طول تولید درگیر اختلاف‌های مالی شد و فریبرز عرب ‌نیا و ژاله صامتی بازیگران فیلم این اختلاف‌ ها را رسانه‌ای کردند. اما سعید عصمتی تهیه‌ کننده فیلم می‌گوید این مشکلات حل شده و به همین دلیل هم مجوز اکران فیلم صادر شده است.

عصمتی در گفت‌وگو با آى سینما با اعلام این خبر که “آخرین بار کی سحر را دیدی؟” احتمالا اواخر مهر یا اوایل آبان به نمایش عمومی درخواهد آمد، درباره اختلافات پیش آمده نیز می‌گوید: حتما این مسائل حل شده که به ما پروانه نمایش داده‌اند، البته این را هم بگویم که مسئله چندان بغرنج نیز در میان نبود، فقط تسویه حساب هنرپیشه خانم این کار باقی مانده بود که ایشان هم مشکل‌شان حل شد.

عصمتی در ادامه با اشاره به این‌که با هدف تاثیرگذاری در عرصه‌ ارزش‌های دینی و انسانی وارد سینما شده است، ادامه می‌دهد: در تمام این مدت من سعی کردم از دایره ادب خارج نشوم و از این به بعد هم هیچ توهین و رفتار دیگری از من نخواهید دید، حتی سعی کردم در قبال بی‌مهری‌ها هم سکوت کنم و فکر می‌کنم اگر فیلم الان اعتباری دارد به خاطر همین سکوت است که بی‌جواب نماند. این فیلم در جشنواره فیلم فجر سال گذشته نامزد ۵ سیمرغ بلورین شد که رشته‌هایی چون بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم‌نامه از آنها بودند.

فریبرز عرب‌نیا، سیامک صفری، آتیلا پسیانی، ژاله صامتی، محمدرضا غفاری، علیرضا ثانی فر، بهاران بنی‌احمدی، آناهیتا درگاهی، روشنک گرامی، مجتبی سلمانی، شیوا کریمی، امیرحسین فتحی بازیگران فیلم هستند

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید