تلویزیون

اصلاحات “بیمار استاندارد” ناچیز است

image

تهیه‌کننده سریال نوروزی شبکه سه، اصلاحات فیلمنامه این سریال که توسط بهرام توکلی نوشته شده است را ناچیز دانست و در عین حال گفت: فیلمنامه‌ای که آقای توکلی نوشته‌اند پرلوکیشن و پربازیگر است و ما در تولید دچار سختی‌هایی شدیم. اما با حجم کار بیشتر و کیفیت مناسب این سختی‌ها را گذراندیم.

مسعود ردایی تهیه‌کننده “بیمار استاندارد” از آماده شدن ۱۰ قسمت از این مجموعه خبر داد و درباره روند ساخت آن یادآور شد: عوامل مجموعه “بیمار استاندارد” قرار است تا نهم فروردین ماه سرکار باشند. اکنون ۱۰ قسمت از مجموعه آماده شده است هر چند تعدادی از سکانس‌های مربوط به ۱۰ قسمت اول در حال تصویربرداری است.

مسعود ردایی در پایان درباره سریال‌های نوروزی اظهار کرد: خوشبختانه امسال تمام سریال‌های نوروزی سیما در شرایط خوبی تولید می‌شوند.

سریال “بیمار استاندارد” به کارگردانى سعید آقاخانى درباره فردی تحصیلکرده رشته بازیگری است که با یک شیوه درمانی درگیر و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده است.

بازیگران این سریال عبارتند از: بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود ، حسین محب اهری در نقش پوربنا، شیلا خداداد در نقش ترانه، پوریا پورسرخ در نقش حامد، روح اله کمانی در نقش شهاب و ، نیما شاهرخ شاهی در نقش مهرداد، عزت الله مهرآوران در نقش پدر بهنام، فریبا جدی کار در نقش مادر بهنام، افسانه چهره آزاد در نقش شهناز، علی رضا خمسه در نقش نصرت، مونا کرمی در نقش سحر، هومن حاجی عبداللهی در نقش داوود و امیر غفارمنش در نقش بابک، سیروس میمنت در نقش پدر سحر، امید روحانی در نقش دکتر نادری، بهناز اکبریان در نقش نگار، عاطفه باقری در نقش گلاره، افسانه ناصری در نقش مادر سحر، بهزاد کریمی در نقش شعبده باز، بهزاد خرازی در نقش بیژن، علی میلانی در نقش اسماعیلی

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید