سینمای ایران

اشکان خطیبى آخرین بازیگر “نگار”

image

فیلم سینمایی “نگار” به کارگردانی رامبد جوان بعد از پیش تولیدی طولانی سرانجام کلید خورد.

به گزارش سینما، اولین پلان های این فیلم شب گذشته در پارک چیتگر فیلمبرداری شد که نگار جواهریان و علیرضا شجاع نوری بازی داشتند. ظاهرا فیلمبرداری در این لوکیشن طی یک هفته آینده ادامه خواهد داشت و پس از آن گروه به لوکیشن دیگری نقل مکان خواهند کرد.

اشکان خطیبی جدیدترین بازیگری است که به جمع عوامل این فیلم سینمایی اضافه شده است. خطیبی که از دوستان قدیمی رامبد جوان است پیش از این در چند تجربه اجرا در کنارش بوده و “نگار” اولین تجربه سینمایی شان محسوب می شود.

پیمان معادی، نگار جواهریان، علیرضا شجاع نوری و اشکان خطیبی، مانی حقیقی، آتیلا پسیانى، افسانه بایگان و فریبا کامران در این فیلم بازی می کنند.

رامبد جوان در فیلم تازه اش به یک ماجرای جنایی پرداخته است. جائیکه نگار جواهریان نقش دختری به نام نگار را بازی می کند. او دختر خانواده ای نیمه مرفه و اصیل است. پدر او در یک معامله اقتصادی شکست خورده و به خاطر فشارهای زیاد مرده است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می کند. اما نگار این تحلیل را باور ندارد و تصمیم می گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند تا به اصل ماجرا پی ببرد.

در حالی از روز گذشته فیلمبرداری این فیلم آغاز شده اما دست اندرکاران “نگار” اعلام کرده اند که تلاش شان رسیدن فیلم به جشنواره است. همزمان با فیلمبرداری تدوین توسط بهرام دهقانی، صداگذاری توسط حسین ابوالصدق و آهنگسازی توسط حامد ثابت انجام می شود تا فیلم برای نمایش در جشنواره آماده شود.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید