سینمای ایران

ادامه “یک روز بخصوص” با پریناز ایزدیار و محسن کیایى

image

محسن کیایی و پریناز ایزد یار در “یک روز بخصوص” جلوی دوربین رفتند

فیلمبرداری “یک روز بخصوص” نهمین فیلم همایون اسعدیان این روزها در خیابان های تهران ادامه دارد و به تازگی محسن کیایی و پریناز ایزد یار در این فیلم جلوی دوربین رفته اند.

فیلم “یک روز بخصوص” نهم بهمن ماه در لوکیشنی حوالی شهر زیبا با بازی مصطفی زمانی کلید خورد و هم اکنون فیلمبرداری آن در خیابان های تهران ادامه دارد.

محسن کیایی و پریناز ایزد یار در اولین تجربه همکاری خود با همایون اسعدیان به تازگی دراین فیلم جلوی دوربین رفته اند. ایزد یار بازیگر سینما، امسال برای فیلم “ابد و یک روز” در جشنواره فجر سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد. همچنین محسن کیایی نیز با فیلم پر مخاطب “بارکد” در این رویداد حضور داشت.image

همایون اسعدیان خالق فیلم های “بوسیدن روی ماه” و “طلا و مس” پس از چهار سال دوری از سینما سراغ ساخت “یک روز بخصوص” رفته است.

در خلاصه داستان “یک روز بخصوص” که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده:حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی،پریناز ایزد یار، محسن کیایی، شیرین آقا کاشی با معرفی افسانه کمالی و بازیگر خردسال:ایلیا نصر الهی حضور دارند و به زودی دیگر بازیگران هم معرفی می شوند.

عکس: مهدى دلخواسته

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید