سینمای ایران

ادامه مراحل فنى ” فِرارى “

image

علیرضا داوودنژاد کارگردان فیلم سینمایی “فِراری” از طولانی شدن مرحله صداگذاری این فیلم و تدارک زمان اکران آن سخن گفت.

علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما درباره زمان آماده سازی فیلم سینمایی “فِراری” گفت: این فیلم همچنان در مرحله صداگذاری است و خبرهایی درباره تکمیل تمام کارهای فنی این فیلم صحت ندارد و ما همچنان مشغول آماده سازی آن هستیم.

وی افزود: مرحله صداگذاری این اثر کمی به طول انجامیده به همین دلیل برآورد دقیقی از زمان نهایی شدن “فِراری” نداریم. داودنژاد خاطرنشان کرد: سعی می کنیم فیلم را در یک زمان مناسب به نمایش بگذاریم تا بتواند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند و می دانم که این اتفاق می افتد.

“فِراری” به تهیه‌کنندگی جهانگیر کوثری ساخته‌شده است و محمود کلاری به‌عنوان مدیر فیلمبرداری، کامبوزیا پرتویی فیلمنامه نویس، ایمان امیدواری طراح گریم و بابک کریمی طراح صحنه با علیرضا داوودنژاد کارگردان این فیلم همکاری کردند.

فیلم داستان دختر ۱۸ ساله ای به نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین “فِراری” هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد. گلنار در این‌ بین با یک راننده آژانس آشنا می‌شود که او را در اتفاقات قصه همراهی می‌کند. نقش این راننده آژانس را هم محسن تنابنده بازی می‌کند.

در این فیلم محسن تنابنده، ترلان پروانه‌، سیامک صفری‌، سیما تیرانداز، رضا داوودنژاد و رضا کیانیان و … به ایفای نقش می پردازند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید