سینمای ایران

ادامه فیلمبردارى “خوب، بد، جلف” در جنوب تهران

image

اولین تجربه بلند سینمایی پیمان قاسم‌ خانی این روزها در جنوب شهر تهران مجتمع زیتون کار خود را دنبال می‌ کند.

عبدالله اسکندری گریمور و یکی از تهیه‌کنندگان فیلم “خوب، بد، جلف” در خصوص آخرین وضعیت این فیلم گفت: تا به امروز بیش از ۷۰ درصد فیلمبرداری “خوب، بد، جلف” به پایان رسیده است.

گروه در حال حاضر در جنوب شهر تهران مجتمع زیتون مشغول فیلمبرداری هستند. تدوین فیلم نیز به صورت همزمان توسط مصطفی خرقه‌پوش انجام می‌شود.

وی افزود: همه کارها تا به امروز در خصوص ساخت “خوب، بد، جلف” به خوبی پیش رفته و رضایت‌بخش بوده است. امیدوارم این روند تا به انتها نیز ادامه داشته باشد تا بتوانیم به ایده‌ آل‌ های مدنظرمان برسیم که در این زمینه نیز خوش‌بینم.

بازیگران: حمید فرخ نژاد،پژمان جمشیدى، سام درخشانى، مانى حقیقى، ویشکا آسایش،بیژن امکانیان،رضا رویگرى، نسیم ادبى،رضا کریمى با حضور نیوشا ضیغمى، آزاده صمدى، مهراب قاسم خانى، امیر مهدى ژوله و. . .

در خلاصله داستان این فیلم آمده است: یک کارگردان هنری سینما از طرف تهیه‌ کننده‌ اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌ های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آنها بدترین انتخاب‌ های ممکن هستند اما اگر می‌ خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهی آنها را به نقش‌ هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست.

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید