تلویزیون

ادامه تصویربردارى “مرز خوشبختى” در تهران

۱۴۷۸۹۳۵۴۰۳۸۹۱

تصویربردارى مجموعه تلویزیونی “مرز خوشبختی” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی مهران رسام امروز صبح پس از اتمام فاز اول در شهر محلات در غرب تهران آغاز شد.

فاز اول تصویربرداری در شهر محلات و در لوکیشن های مزرعه گل و گلخانه و… به اتمام رسیده است و فاز دوم از امروز صبح درخیابانهای غرب تهران ادامه خواهد داشت.

بنابراین گزارش “مرز خوشبختی” در ۱۵ قسمت ویژه ایام نوروز ۹۶ در شبکه دو تولید خواهد شد. سریالهای روزهای اعتراض ، آخرین دعوت ، گیلعاد ، آخرین گناه و مرزخوشبختی پنجمین همکاری مهران رسام با حسین سهیلی زاده در مقام تهیه کنندگی است.

در خلاصه داستان سریال آمده است : به طلا و تلاش و عشق … جوان و گُل و گِل… همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت میرسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخابهاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و درسوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختیست.

پوریاپورسرخ ، امیرحسین آرمان ، مهدی سلوکی ، شهرزاد کمالزاده ،سروش جمشیدی ، مریم معصومی ، جمشید جهانزاده ،عباس محبی ،مهدی صباغی، فرزانه نشاط خواه،شهربانو موسوی،رضا یزدانی و جواد زیتونی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال “مرز خوشبختی” به ایفای نقش می پردازند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید