تلویزیون

ادامه تصویربردارى “آرام مى گیریم” در فرحزاد

image

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، تا کنون تصویربرداری “آرام می گیریم” به کارگردانی روح الله سهرابی و تهیه کنندگی فرهاد گلی از نیمه گذشته و کمتر از ۵۰ درصد باقی مانده سریال نیز در زمان تعیین شده انجام خواهد شد.

هم اکنون عوامل این سریال در منطقه فرحزاد مشغول به کار هستند تا طبق زمان تعیین شده در نیمه دوم آذرماه از شبکه دو سیما پخش شود. اکثر لوکیشن های “آرام می گیریم” در تهران تصویربرداری شده و ادامه تصویربرداری در مدت زمان کوتاهی، در مناطق عملیاتی جنوب کشور خواهد بود.

تصویربرداری این سریال از شمال غرب تهران (شهرک چشمه) کلید خورد و در ادامه در مناطقی چون نازی آباد، یوسف آباد، جنت آباد، فرحزاد و … ادامه یافت.

این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش‌های میان شخصیت‌ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده‌های جامعه امروز ما می‌رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.image

این سریال توسط فریدون فرهودی و فروغ فروهیده ، بر اساس فیلمنامه “آرام می‌گیریم” به نگارش درآمده و روح اله سهرابی و سید مرتضی مصطفوی نیز نویسندگان اولیه این فیلمنامه اند.

داریوش فرهنگ، آتیلا پسیانی، مجید صالحی، هوشنگ توکلی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، لیلا اوتادی، کامران تفتی، آشا محرابی، نگار عابدی، علی اوسیوند، محمد فیلی، مهدی سلوکی، میرطاهر مظلومی، شهرزاد کمال زاده، حمید هدایتی، مونا فرجاد، نسرین نکیسا، محمود مقامی، ارسلان قاسمی، حسین اکبری، مهسا هاشمی و … از جمله نقش آفرینان این سریال پر بازیگر هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید