سینمای ایران

احتمال حل مشکلات “دلم مى خواد”

image

فیلم “دلم می‌خواد” عنوان هشتمین فیلم بلند سینمایی بهمن فرمان‌ آرا کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون است که تهیه‌کنندگی آن را علی تقی‌پور بر عهده دارد.

این فیلم از تولیدات سال گذشته سینمای ایران محسوب می‌شود که به‌رغم پشت سر گذاشتن تمامی مراحل فنی از حضور در سی و سومین جشنواره فیلم فجر بازماند و اختلافات بین کارگردان و تهیه‌کننده موجب شد این فیلم به جشنواره سی و چهارم هم ارائه نشود.

علی تقی‌پور، تهیه‌کننده “دلم می‌خواد” درباره سرنوشت آخرین ساخته بهمن فرمان‌آرا به صبا گفت: به زودى اتفاق خوبی برای این فیلم خواهد افتاد.

تقی‌پور از ارائه جزییات بیشتر درباره این اتفاق خودداری کرد اما این احتمال وجود دارد که اکران نوروزی “دلم می‌ خواد” اتفاقی باشد که این تهیه‌کننده وعده آن را داده است.

این فیلم در ابتدای روزهای تولید خود با عنوان “دلم می‌خواد برقصم” فیلمبرداری شد و پس از پایان فیلمبرداری عوامل سازنده آن تصمیم گرفتند عنوان فیلم را به “دلم می‌خواد” تغییر دهند.

پروانه نمایش این فیلم بر خلاف برخی تصورات هنوز صادر نشده و مسئولان سازمان سینمایی و اداره کل نظارت و ارزشیابی نیز از ارسال نسخه اصلی این فیلم سینمایی به شورا ابراز بی اطلاعی کرده‌اند.

رضا کیانیان، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، رویا نونهالی، صابر ابر، علی سرابی، رضا بهبودی، ندا مقصودی، پیام دهکردی، بهناز جعفری، سحر دولتشاهی، آرمینه زیتون‌چیان، فرزین صابونی، احمد ساعتچیان و مریم بوبانی از بازیگران فیلم هستند

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید