جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

احتمال بازگشت “دراکولا” به جشنواره

image

احتمال بازگشت ” دراکولا ” به جشنواره

در حالیکه فیلم های بخش مسابقه جشنواره اعلام شده اما همچنان صحبت هایی مبنی بر اضافه شدن چند فیلم به فهرست فیلم های فستیوال سی و چهارم به گوش می رسد.

فیلم “دراکولا” رضا عطاران یکی از این فیلم هاست که گفته می شود احتمال حضورش در یکی از بخش های جشنواره همچنان وجود دارد. اما اینکه این بخش مسابقه است یا خارج از مسابقه و یا اصلا دست اندرکاران این فیلم در نهایت چه تصمیمی در این خصوص می گیرند تا یکی دو روز آینده مشخص می شود.

رضا عطاران مدتی است به مشهد رفته است و حتی گفته می شود بیماری پدر او باعث شده او تنها به مونتاژ اولیه “دراکولا” نظارت داشته داشته باشد و در صورت حضور فیلم در جشنواره باید فیلم زیر نظر عطاران آماده نمایش شود.image

تدوین “دراکولا” از مدتی پیش همزمان با فیلمبرداری توسط محمد توکلی آغاز شده بود و هم اکنون محمد کشفی کار صداگذاری را انجام می دهد و حمیدرضاصدری هم ساخت موسیقی را برعهده دارد. “دراکولا” به عنوان یکی از متفاوت ترین فیلم های رضا عطاران است که گفته می شود بازیگرانش هر کدام تجربه جدیدی را ارائه کرده اند.

خلاصه داستان:
در خلاصه داستان “دراکولا” به تهیه کنندگى امیر سرتیپى آمده است: (باصدای آهسته) الو…سلام قربان…خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی شناسمشون…نه خیر سرکاری چیه…من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می پرسین؟…نمی دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشی ام آیفونه… ردیاب دارد…نمی شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می کنم. . .

بازیگران: لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید