سینمای ایران

احتمال اکران “مرداد” قبل از جشنواره

image

بهمن کامیار از اکران فیلم سینمایی “مرداد” پیش از جشنواره فیلم فجر به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

بهمن کامیار کارگردان فیلم سینمایی “مرداد” درباره آخرین مراحل ساخت این اثر گفت: ساخت موسیقی “مرداد” که چندی پیش توسط حامد ثابت آغاز شده بود، نیمه های مرداد ماه به پایان می رسد و سپس وارد مرحله اصلاح رنگ در استودیو روشنا زیر نظر امیر سحرخیز خواهیم شد و فیلم آماده نمایش می شود. البته ما قبل از اصلاح رنگ یک نسخه از فیلم را به شورای پروانه نمایش ارائه خواهیم داد.

وی افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر ما مشکلات مالی داریم، مشغول مذاکره با پخش کنندگان برای اکران این فیلم سینمایی هستیم. هر چند به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی ام دوست داشتم نخستین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد، اما به دلیل اینکه تمام هزینه های فیلم را خودم تقبل کردم این امر میسر نیست که تا آن زمان دست نگه دارم.

کامیار که تهیه‌کنندگی فیلم “سد معبر” اثر در حال ساخت محسن قرایی مقدم را هم برعهده دارد در این باره توضیح داد: این روزها هزینه های “سد معبر” بسیار زیاد شده است و باید “مرداد” را اکران کنیم تا بتوانیم از پس هزینه های آن برآییم. به همین دلیل اگر زمان خوب و مناسبی برای نمایش “مرداد” پیش از جشنواره فیلم فجر وجود داشته باشد، قید جشنواره را میزنم.

محمدرضا فروتن، رعنا آزادی ور، بهنوش بختیاری، بابک بهشاد، لیلی فرهاد پور، پروین ملکی، علی گل زاده، عاطفه للهی، نیلوفر مولایی با حضور افتخاری اندیشه فولادوند و با هنرمندی مهتاب کرامتی، ترکیب بازیگران این اثر سینمایی را تشکیل داده ‌اند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید