جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران ویدیو

آنونس “بادیگارد” / ویدیو های فیلم نیوز دیلی از جشنواره فیلم فجر(۴)

 

فیلم سینمایی “بادیگارد” هجدهمین فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا در مقام کارگردان است که قرار است اولین رونمایی آن، بهمن ماه جاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر باشد، یکی از مدعیان سیمرغ‌ های اصلی جشنواره امسال، برای کارگردانی است که تا کنون ۵ سیمرغ را به خانه برده است.

بازیگر اصلی این فیلم، پرویز پرستویی است که پس از ده سال از گذشت “به نام پدر” باز هم در فیلمی به کارگردانی حاتمی‌کیا حضور یافته. همچنین بابک حمیدیان دیگر بازیگر این فیلم، در آخرین اثر سینمایی حاتمی‌کیا “چ” نیز حضور داشته است و امیر آقایی که اولین حضور سینمایی خود را با “ارتفاع پست” در سال ۱۳۸۰ تجربه کرده، با احتساب “خاک سرخ” برای بار سوم در یکی از ساخته‌های حاتمی‌کیا حضور دارد.

مریلا زارعی نیز پس از بازی در فیلم‌های “دعوت”، “گزارش یک جشن” و “چ” برای چهارمین بار و فرهاد قائمیان پس از حضور در “به رنگ اغوان” و “دعوت”، سومین تجربه همکاری خود را با حاتمی‌کیا از سر می‌گذراند .

دیگر بازیگران این فیلم شیلا خداداد، محمود عزیزی، محمد حاتمی، پدرام شریفی، دیبا زاهدی، هنرمند خردسال کیمیا حسینی، افسانه ناصری، سید احسان امانی، کامران نجف‌زاده، امین میری، حمیدرضا سلیمانی، چنگیز نارویی و سیامک سالاری هستند که پریوش نظریه نیز در این فیلم با آن‌ها همراه بوده است.

آنونس فیلم سینمایی

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید