جشنواره سی و پنجم فیلم فجر سینمای ایران

آغز ساخت جلوه هاى ویژه ” بیست و یک روز بعد “

۱۴۸۲۸۴۱۱۸۸۵۰۸

به تازگی محمدعلی امامی کار ساخت جلوه های ویژه فیلم سینمایی “بیست و یک روز بعد” نخستین ساخته سینمایی سیدمحمدرضا خردمندان را آغاز کرده است

همچنین تدوین “بیست و یک روز بعد” توسط محمدرضا مویینی و هدی مویینی در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی کار صداگذاری و ساخت موسیقی آن آغاز خواهد شد تا برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شود.

در این فیلم ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی و حسین شریفی به ایفای نقش می پردازند.

“بیست و یک روز بعد” تازه ترین محصول حوزه هنری، ملودرامی اجتماعی است که تمام فیلمبرداری آن در حاشیه تهران و کرج انجام شده و به لحاظ تعدد لوکیشن، فیلمی پرلوکیشن محسوب می شود.

فیلمنامه این اثر توسط سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی به نگارش درآمده است و قصه زندگی نوجوانی به نام “مرتضی” است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

در خلاصه داستان “بیست و یک روز بعد” آمده است: “همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده… .

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید