تلویزیون

آغاز پخش ” پشت بام تهران ” بعد از ” نفس گرم “

image

زینب تقوایی تهیه کننده سریال “پشت بام تهران” به کارگردانى بهرنگ توفیقى درباره زمان پخش سریال گفت: این سریال که در سى قسمت چهل دقیقه‌ای ساخته شده است، قرار است بعد از پخش سریال “نفس گرم” و اتمام ماه صفر به روی آنتن شبکه یک سیما رود.

وی ادامه داد: “پشت بام تهران” از اواخر مرداد ماه کلید خورده است و اگر بتوانیم طبق برنامه ریزی پیش برویم،‌ تا یک ماه و نیم دیگر کار ادامه خواهد داشت.

این تهیه کننده همچنین درباره حضور بازیگران جدید در این سریال نیز بیان داشت: هر زمان که نیاز به بازیگر جدید داشته باشیم،‌ بسته به نیازی که فیلم‌نامه می‌طلبد این بازیگران به کار اضافه می‌شوند.image

تقوایی با اشاره به لوکیشنی که در حال حاضر گروه تولید در آن مستقر هستند،گفت: چهار روز در لوکیشن نیاوران بودیم که در اصل باغی در شمال بود و بعد از آن به سمت شمال و شهرستان رامسر می رویم و ده روز در آنجا مستقر هستیم.

در خلاصه این سریال به کارگردانى بهرنگ توفیقى آمده است: آدم هایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این قرارگیری، زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌کند.

ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، اندیشه فولادوند، سام درخشانی، لعیا زنگنه، کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، لیندا کیانی، زهره حمیدی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، خسرو شهراز، علیرضاآرا، نوید خداشناس و مجید واشقانی از بازیگران این سریال هستند

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید