تلویزیون

آغاز پخش “پشت بام تهران” از دى ماه

image

مجموعه تلویزیونی “پشت بام تهران” به کارگردانی بهرنگ توفیقی، نویسندگی سعید نعمت‌ اله و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی که از اواسط تابستان امسال کلید خورده است، همچنان مراحل تصویربرداری را سپری می‌ کند.

گروه اخیرا از شمال کشور به تهران آمده‌اند و در لوکیشن‌های مختلف و متعدد، مشغول تصویربرداری هستند.

پخش سریال از اوایل فصل زمستان در شبکه یک سیما آغاز خواهد شد و پیش بینی می‌شود تصویربرداری تا اواسط دی ماه ادامه داشته باشد.

بیمارستانی در ولنجک، یک اداره، چند خیابان و… از جمله لوکیشن‌های اخیر سریال بوده‌اند. تاکنون نیز بیش از ۷۰ درصد سریال ضبط شده است.

در سکانس‌ های اخیر نیاز به صحنه طلوع خورشید است و با توجه به اینکه اغلب بخش‌های چند روز گذشته مربوط به شب هستند، گروه تولید شب‌های سرد را تا نخستین لحظات روز به کار می‌ پردازند.image

قصه این سریال مضمونی اجتماعی دارد و به تصمیم گیری درست و غلط انسان‌ها مربوط می‌شود و اینکه اگر تصمیم اشتباهی بگیرند، هزینه و عواقب آن دامن‌گیر خودشان می‌شود.

در خلاصه قصه این سریال آمده: آدم‌ هایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این قرارگیری، زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌ کند.

این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید می شود، اما احتمال می‌رود تعداد قسمت‌های این سریال از ۳۰ قسمت بیشتر شود.

کامبیز دیرباز، آزاده صمدی، ثریا قاسمی، لیندا کیانی، بهزاد فراهانی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، زهره حمیدی، شهین تسلیمی، خسرو شهراز، علیرضا آرا، نوید خداشناس، علی صالحی و مجید واشقانی و (با حضور) اندیشه فولادوند، سام درخشانی و لعیا زنگنه از بازیگران این سریال هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید