تلویزیون

آغاز پخش ” ماه و پلنگ ” از امشب

۱۴۷۸۳۴۰۸۲۰۹۵۱

مجموعه تلویزیونی “ماه و پلنگ” به کارگردانی احمد امینی از امشب ۱۵ آبان ماه روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد.

این سریال تلویزیونی به تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب کاری از گروه فیلم و سریال  شبکه سه سیماست که سعید مطلبی در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای نگارش آن را بر عهده داشته است.

“ماه و پلنگ” از آن دسته سریال‌هایی است که تا نیمه آن در زمان گذشته (پنج سال پیش) سیر می‌کند و بعد از قسمت ۱۶ قصه‌ها در زمان حال روایت می‌شوند. على شادمان که یکى از نقش هاى اصلى مجموعه را بازى مى کند در “ماه و پلنگ” نقش متفاوتى دارد و براى بازى در این مجموعه کاهش وزن زیادى هم داشته است

داریوش ارجمند،علی شادمان، شاهرخ استخری، ویدا جوان، بیتا سحرخیز، آتنه فقیه نصیری، فرهاد جم، شیوا خنیاگر، مریم کاظمی، علی سلیمانی، سعید داخ، امیر محمد زند، شهروز ابراهیمی، پوراندخت مهیمن، شهین تسلیمی، علیرضا استادی، احسان امانى، مجید جعفری، عطا عمرانی، مسعود انتظاری،شهرام پور ولی، مینا دلشاد، حسین فلاح افشار، نسرین صالح آبادی، لی لی فرهاد پور و … گروه  بازیگران این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: دزد برای هر خانه راه ورودی می‌یابد و شیطان در هر دل بهانه‌ی حضوری. حاج صنعان نعیمی باور داشت که ۶۰ سال درِ دل را بر روی شیطان بسته نگاه داشته است و باور داشت این بسته بودن دل تا زمان مرگ ادامه می‌یابد تا اینکه … .

مجموعه تلویزیونی “ماه و پلنگ” از شنبه (۱۵ آبان) هر شب به جز پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰ و ۴۵ از شبکه سه سیما پخش  می‌شود و بازپخش آن، روز بعد ساعت ۱:۳۰ بامداد و ۱۵:۰۰ بعد از ظهر خواهد بود.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید