تلویزیون

آغاز پخش ” لیسانسه ها ” از ۴ دى

۱۴۸۱۶۱۷۴۸۹۷۱۳

فصل اول سریال “لیسانسه ‌ها” به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی که شامل ۳۰ قسمت است، از دی ماه آغاز خواهد شد و فصل دوم نیز اوایل سال آینده بروی آنتن می‌رود.

سریال “لیسانسه ها” از چهارم دی ماه به جای “ماه و پلنگ” روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.هفته گذشته گروه تولید در خیابان سیمین بولیوار مشغول ضبط سکانس‌هایی با بازی اردشیر کاظمی، بهنام تشکر و رویا میرعلمی بودند و بعد از آن به غرب تهران رفته تا ضبط سکانس‌های خارجی را از سر بگیرند و در ادامه به مرزداران که لوکیشن اصلی بود، رفتند. گروه “لیسانسه ها” امروز به کلانتری شهرزیبا می روند

همچنین نیلوفر شهیدی به جمع بازیگران مجموعه پیوسته است و بهنود یخچالی نیز ساخت موسیقی سریال را آغاز کرده است و به زودی بعد از مذاکره با چند خواننده،‌ خواننده تیتراژ پایانی سریال نیز مشخص خواهد شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حبیب وضع مالی مناسبی دارد ولی به علت ضعف در برقراری روابط اجتماعی هنوز نتوانسته همسری انتخاب کند. مسعود در آستانه ازدواج است ولی مشکلات زیادی او را از آغاز زندگی مشترک دور می‌کند. مازیار فرزند خانواده ای پر تنش و گرفتار است و فکر مهاجرت در سر دارد حبیب و مازیار و مسعود سه رفیق لیسانسه هستند.

امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، نیلوفر شهیدی، کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، عزت الله مهرآوران، افشین سنگ چاپ، تبسم هاشمی، مریم سرمدی، پریسا مقتدی، فرخنده فرمانی زاده، فرید اخباری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، مرتضی علی آبادی، هنرمند خردسال: عرفان برزین، با هنرمندی: بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، نیلوفر شهیدی از بازیگران این سریال هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید